Naše Reference

Zábava na firemní večírek, vystoupení NAŠE REFERENCE

REPREZENTAČNÍ PLES PRAHY 5

Minulý týden jsme měli tu čest podílet se na úspěšném plesu Prahy 5. Hosté si užívali pestrý program, bohatý raut a několik tanečních vystoupení naší taneční školy. Došlo dokonce i na porotování při soutěži “Král a královna plesu” a výuku foxtrotu. Děkujeme Amelii Petrillo za krásné šaty, které zdobily vystupující taneční partnerky.

Praha, duben 2019

PLES MĚSTA DOKSY

Tradičně jsme vystoupili na reprezentačním plese města Doksy. Letos jsme si připravili zcela nové vystoupení “Učitel a žák” s naším nadějným juniorským párem. Kromě této novinky jsme zatančili i ukázky standardních tanců.

Doksy, únor 2019

PLES JIHOSTROJ – ČESKÝ KRUMLOV

V krásné jízdárně zámku Český Krumlov proběhl firemní ples Jihostroj,a.s., kde naše škola zajistila dvě předtančení. Latinsko-americkou show a klasické předtančení standardních tanců. Děkujeme za pozvání.

Český Krumlov, únor 2019

FINALISTÉ MISTROVSTVÍ EVROPY

Dne 9.3. 2018 se v Karlových Varech konalo mistrovství Evropy profesionálů ShowDance WDC. Hlavní lektoři naší taneční školy Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková se probojovali do finále, kde v mezinárodní konkurenci obsadili nádherné 5.místo. S jejich show “Bonnie a Clyde po česku” se zařadili mezi evropskou taneční špičku v kategorii ShowDance!

březen 2018, Karlovy Vary

PLES MĚSTA RUMBURK

Ještě jednou moc děkujeme za úžasné slavnostní a profesionální zahájení našeho Reprezentačního plesu města Rumburk. Vaše ukázka standardních tanců naladila všechny přítomné diváky do tanečního módu a přispěla k rozproudění zábavy.

Mgr. Jana Trifanová, zástupce ředitele, dramaturg-produkce

březen 2018, Karlovy Vary

PLES GYMNÁZIA PRO ZRAKOVÉ POSTIŽENÉ

Jménem studentů Gymnázia a Střední odborné školy pro zrakově postižené v Praze děkujeme panu Vítězslavu Rázkovi a slečně Kristýně Mückové za předtančení Show Bonnie a Clyde po česku, s kterým vystoupili na Maturitním a imatrikulačním plese školy v KC Novodvorská. Pro naši malou školu bylo jejich profesionální vystoupení a skvělý výkon velkou poctou a zážitkem. Přejeme páru mnoho úspěchů a spoustu radosti z tancování.

Mgr. Mirka Wágnerová, jednatelka školy

únor 2018

Menu