Taneční vystoupení, předtančení a dance show Praha

PŘEDTANČENÍ & SHOW

SHOW
BONNIE & CLYDE

V této show se přenesete do 20. let minulého století, kdy se Bonnie a Clyde vydali na nebezpečnou cestu neustálého útěku před svými pronásledovateli. Spojovala je velká láska a touha po dobrodružství a my Vám jejich životní příběh zatančíme. S touto show jsme nejen vyhráli MČR v Showdance, ale také jsme reprezentovali ČR na mistrovství světa v Číně.

DÉLKA SHOW: 4:15 MIN
CENA: dohodou

SHOW
CIRKUS DVOU SRDCÍ

Nechte se vtáhnout do vábivých rytmů světoznámé artistické show Cirque de Soleil. V našem tematickém předtaneční nahlédnete na proměnné nálady ve vztahu dvou artistů. Na jejich vztah plný hledání, vášně a lásky. Show je zpestřená o zvedačky, které dodávají celému příběhu ten pravý artistický ráz. S tímto předtančením jsme získali titul vicemistrů ČR pro rok 2014 a mohli jsme reprezentovat ČR na mistrovství světa v Číně.

DÉLKA SHOW: 4:45 MIN
CENA: dohodou

SHOW
ZPOVĚĎ HANY H.

Šanson, krásné boa, elegantní krokové pasáže a fascinující hlas Hany Hegerové- to vše spojuje naše nová taneční show. Na parket přeneseme atmosféru 30. let minulého století a věříme, že novými zvedačkami pozvedneme nejen sebe navzájem, ale také diváky z jejich židlí. S tímto předtančením jsme získali titul Vicemistrů ČR v Showdance pro rok 2014 a video záznam byl pořízen z naší taneční ukázky v rámci gala večera nejprestižnější taneční události roku – mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích v Lucerně.

DÉLKA SHOW: 4:30 MIN
CENA: dohodou

SHOW
SHALLOW

Latinsko-americká show se zvedačkami, příběhem a hudbou v rytmu rumby. Matěj Svoboda s Alinou Kozar s ní získali 3. místo v talentové soutěži VŠE v konkurenci 70 účastníků. Vizitkou jejich úrovně je několikanásobná účast ve finále taneční ligy a nejvyšší mezinárodní třída.

DÉLKA SHOW: 3:30 MIN
CENA: dohodou

Menu